Mertsan Havalandırma - Mekanik Tesisat

HAKKIMIZDA

Mertsan Havalandırma, 1995 yılından bugüne yılların kazandırdığı deneyim ile hayata geçirdiği projelerdeki başarısı ile havalandırma sektöründe aranılan çözüm ortağı olmayı başarmıştır.
Mertsan Havalandırma “İmalat-Montaj” ve “Proje-Taahhüt”, üretim ve uygulama birimleri ile hizmetlerine devam etmektedir.

Mertsan Havalandırma; “İmalat-Montaj” üretim biriminde “Profesyonel Havalandırma Sistemleri” üzerine çalışmalar yapan sektörün öncü şirketlerinden birisi konumundadır. Eğitimli-deneyimli kadrosu, gelişmiş makine parkı ve doğru üretim teknikleri ile vazgeçilmez çözüm ortağınız olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Mertsan Havalandırma ; “Proje-Taahhüt” uygulama biriminde “Mekanik Tesisat” alanında başarılı uygulamalara imza atmaktadır.

Bugüne kadar otel, eğitim merkezi, ilaç fabrikası, otomotiv üretim merkezi, hastane, kongre merkezi, avm ve iş merkezi gibi mekanlar için havalandırma sistemleri, iklimlendirme sistemleri, mekanik tesisat, klima sistemleri, toz toplama sistemleri gibi başlıklarda yüzlerce proje hayata geçirerek başarısını sürdürmektedir.

Mertsan Havalandırma; tecrübesi ve teknolojisi ile sizin de çözüm ortağınız olmak için uğraşmaktadır.